Замовити дзвінок
Кошик

Умови доставки й оплати

        Шановні клієнти, для зручності в нашому інтернет-магазині існують декілька способів оплати і доставки замовлення.
Доставка
        В м. Києва існує можливість отримати товар із магазину (шоу-руму) або безпосередньо зі складу. Перед поїздкою необхідно оформити замовлення та  зарезервувати товар. Актуальні адреси пунктів видачі Ви можете дізнатися у розділі Контакти цього сайту або у менеджерів. Товар автоматично резервується за клієнтом після підтвердження замовлення на строк 24 години. Якщо потрібно зарезервувати товар на більший термін – вкажіть це при оформленні замовлення або менеджеру магазину.
        В інші регіони України товар відправляється за допомогою послуг поштових операторів. Для цього при оформленні замовлення необхідно вибрати поштову службу, вказати населений пункт і номер відділення.
        За загальними умовами роботи нашого магазину – вартість послуг поштових служб (вартість доставки) сплачує клієнт, якщо на час замовлення не діє акція або на картці товару не вказано іншої інформації. Вартість доставки розраховується в цьому випадку згідно діючих тарифів поштових служб.
        При необхідності – у вас також є можливість замовити адресну доставку товару по Україні (через сервіси поштових операторів).
        Заказ, оформлений та підтверджений менеджером магазину на доставку через поштову службу до 16.00 годин – буде відправлений в день замовлення (при наявності цього товару на центральному складі магазину). Якщо товар знаходиться на іншому складі або доступний лише під замовлення – строки доставки будуть оголошенні менеджером магазину при підтвердженні замовлення.
        Після прибуття на відділення поштової служби – товар знаходиться там на протязі  5ти робочих днів. Після спливу цього терміну він автоматично повертається відправнику. У зв’язку з цим, велике прохання отримувати товар якомога раніше після його прибуття на Ваше відділення.
Оплата за товар
        При отриманні товару із магазину (шоу-руму) або безпосередньо зі складу у вас є можливість оплатити його вартість готівкою. 
        Також можлива повна або часткова оплата за товар на розрахунковий рахунок. Актуальні реквізити в цьому випадку будуть надані менеджером після підтвердження замовлення. Просимо звернути увагу на те, що товар буде відправлено лише на ПІБ платника (якщо не вказано іншої інформації).
        За Вашим бажанням товар може бути відправлений накладним платежем (оплата при отриманні). При цьому, при оплаті за товар, Вам необхідно буде сплатити ще вартість цієї послуги за тарифами поштового оператора.
        При доставці замовлення службою  кур’єрською доставки, оплата можлива безпосередньо при його отриманні від кур’єра.
Передоплата
        Відправка товару з уцінкою, акційного товару здійснюється лише після проведення передоплати. Крім того наш інтернет магазин залишає за собою право відправляти лише за передоплатою деякі види товару з асортименту (в тому числі останні екземпляри, рідкісний товар, з розпродажу тощо).
        Також лише після проведення передоплати відправляються  товари вартістю до 500 грн., крупно габаритні речі (валізи, тощо) і товари, замовлені на адресну доставку.
        При цьому клієнту потрібно буде сплатити залишок вартості товару при отриманні (суму передоплати буде відмінусовано від вартості замовлення).
У випадку, якщо клієнт не отримає замовлення протягом 5ти днів після його надходження до відділення поштової служби – товар автоматично повертається до відправника, а вартість передоплати буде використана для оплати послуг поштового оператора (вартість перевезення, зберігання, тощо).
x

Залиште свій телефон

І наш менеджер зателефонує Вам протягом хвилини